Suzuki SV 1000
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Suzuki SV 1000 2006
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 120 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 996 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1435 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 810 mm |
| Kuru Ağırlık | 185 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 17 l |
| Azami hız | 240 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
Fiyat Suzuki SV 1000
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
Suzuki SV 1000 Tarih
Suzuki SV 1000 2005
Suzuki SV 1000 2005
115 HP
996 ccm
185 kg
₺126.657,00ortalama piyasa fiyatı
Alternatifler Suzuki SV 1000
SSS Suzuki SV 1000
- Hangisi daha iyi? Suzuki SV 1000 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Suzuki SV 1000 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Suzuki SV 1000 motorsikletten piyasada çok az var.
- Suzuki SV 1000 ne kadar popüler?
- Piyasada Suzuki SV 1000 modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Suzuki SV 1000 Resimler
Kaynak: 1000PS

























